Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás:
+421 948 907 599 - 
podpora@erikhoffmann.sk

OBJEDNÁVKA ONLINE KURZU

FUNNEL STRATEGY

ÁNO! Aj ja chcem získavať klientov z internetu EFEKTÍVNE:

Toto povedali o Erikovi a jeho kurzoch:

Lýdia Machová, www.jazykovymentoring.sk

Michal Pataky, www.michalpataky.com

Adrián Mokriš, www.expertnavlasy.sk

Michal Kopecký, chlap20.sk

Uvedomujem si, že svojou registráciou získavam prístup k:

 • Funnel Strategy
  - v hodnote 997 Eur + DPH
 • 6 praxou overených šablón
   - v hodnote 3.950 Eur + DPH
 • Textový predajca
  - v hodnote 697 Eur + DPH
 • Samoplatiaca reklama
  - v hodnote 987 Eur + DPH
 • To najlepšie z FHL 2018
  - v hodnote 997 Eur + DPH

V celkovej hodnote 7.628 Eur + DPH

dnes len za 997 Eur + DPH

Často kladené otázky:

Kde bude prebiehať kurz Funnel Strategy?

Kurz Funnel Strategy je online kurz, teda prebieha online na internete. Stačí vám internetové pripojenie, prihlasovacie údaje (meno a heslo) a kurz môžete sledovať napr. vo svojej obývačke alebo aj na druhom konci sveta.

Môžem dať prístupy aj kolegovi?

Jasné 🙂 Pokiaľ pracujete v jednom biznise, môžete dať prístup aj vášmu kolegovi a spoločne môžete online kurzom prechádzať. Ak ste viacerí kolegovia alebo kamaráti a každý má iný biznis, v rámci férovosti odporúčam zakúpiť druhé členstvo.

Je to 1 kurz alebo viac kurzov?

Kurz Funnel Strategy je 1 hlavný kurz, ku ktorému dostanete viacero bonusov - šablóny na stiahnutie, kurz Textový predajca, kurz Samoplatiaca reklama, kurz To najlepšie z Funnel Hacking Live 2018 a v neposlednom rade aj moju osobnú podporu. Za cenu 1 kurzu dostanete 4 kurzy, šablóny na stiahnutie a moju osobnú podporu. Vrátane 30 dňovej garancie vrátenia peňazí je to výhodná ponuka pre tých, ktorí sa chcú funnelom venovať a naozaj ísť do akcie.

Nie som technický typ. Zvládnem to?

Áno, zvládnete to, pokiaľ máte chuť učiť sa. Už len to, že sledujete na internete toto video znamená, že už máte dostatočne silné technické znalosti. Ak ste to urobili sami, máte dostatočné znalosti na to, aby ste to zvládli. Nebudem zavádzať a tvrdiť vám, že funnely zvládnete vytvárať už od druhej minúty. To nie. Je to proces. Potrebujete sa to naučiť. Rovnako ako keď sa učíte bicyklovať. Z vlastnej skúsenosti vám viem povedať, že sa oplatí funnely naštudovať a venovať im čas.

Fungujú vôbec funnely na Slovensku a v Čechách?

Videli ste sami výsledky Michala Dedinského, Lydky Machovej, Adriána Mokriša, moje výsledky. Funnely fungujú. Len ich je tu málo. A to je tá dobrá správa. Ešte tu nie je konkurencia. Predstavte si, že Amerika je vždy pred nami. V Amerike už tak veľa ľudí začína mať funnely, že už tam začína byť pretlak a buduje sa konkurencia. Staré weby nestíhajú. Dnes ste na začiatku novej príležitosti a môžete získať náskok pred ostatnými. Otázka je, či do toho idete.

Je to vhodné aj pre môj biznis?

Úprimne, na túto otázku neviem odpovedať, kým nepoznám váš biznis.

Na čo však viem odpovedať je, že s mnohými podnikateľmi som prechádzal ich biznisy. V každom jednom biznise, kde sa získavajú zákazníci z internetu, všade sa dá vytvoriť úspešný funnel. Je potrebné nad tým kreatívne rozmýšľať. V kurze Funnel Strategy máte sekciu Otázky, kde sa ma môžete pýtať a ja vám rád pomôžem.

Myslím si teda, že v každom jednom biznise, kde sa dajú už dnes získavať zákazníci z internetu, sa funnely dajú využiť. Osobne som sa ešte nestretol s biznisom (ak nerátam veľkoobchodný model), kde sa reálne získavajú zákazníci z internetu a nedal by sa tam použiť funnel.

Už mám web. To ho budem musieť prerobiť?

Ak si pamätáte, tak na začiatku som hovoril, že staré weby sú mŕtve a nechajte ich odpočívať v pokoji. Áno, je to prehnané, v prenesenom zmysle slova.

Odporúčam vám to urobiť takto. Ak starý web funguje a prináša klientov, nechajte ho tak. Nech aj ďalej prináša nových klientov. Vytvorte si funnel, ktorý vám ich bude prinášať viac. Starý nechajte bežať, nech pracuje a prináša klientov a do nového sa pustite, aby ste ich mali viac. Aby ste získali náskok.

Neviem anglicky. Budem vedieť absolvovať kurz?

Samozrejme, že budete vedieť, pretože kurz je v slovenčine. A mnohé veci, ktoré sa týkajú hackovania funnelov, sú síce v angličtine, ale sú k dispozícii rôzne prekladače, ktoré vám v tom pomôžu. Dokonca nie je nutné hackovať iné weby. Hacking ukazujem kvôli tomu, aby ste našli inšpiráciu a pritom si zjednodušili cestu.

Keď si v hlave viete vytvoriť funnel sami, nemusíte hackovať konkurenciu. Môžete si ho vytvoriť a angličtinu vôbec nebudete potrebovať. Kurz sa dá absolvovať, aj keď anglicky neviete. Moje odporúčanie je: Ak budete hackovať weby a neviete anglicky, využite prekladač, ktorý vám bude veľmi rýchlo prekladať stránky.

Aké ďalšie nástroje budem musieť ešte platiť?

Ak chcete vytvárať funnely, môžete ísť 2 spôsobmi. Platiť programátorov a grafikov a zaplatiť im, aby vám vytvárali stále nové funnely a nástroje na rozposielanie emailov atď. To vás bude stáť tisíce a tisíce Eur. Neodporúčam vám to robiť. Sám som to v minulosti urobil. Okolo 70-80 tis. Eur sme zaplatili za vytvorenie softwérov, ktoré nakoniec nefungovali tak, ako sme si priali.

Dnes už aj ja sám používam nástoje, ktoré sú hotové a stoja pár korún. Nástroj SmartEmailing na rozposielanie emailov je do 200 kontaktov zadarmo. Nad 200 kontaktov stojí od 12 Eur mesačne. Ďalším nástrojom je Mioweb, kde vyklikávate funnely a nepotrebujete grafika ani programátora. Funnely si vyklikáte od 20 Eur mesačne. Sumy za tieto nástroje častokrát nepresiahnu účet za telefón a pritom vám zarábajú peniaze.

Budete teda potrebovať ďalšie nástroje, ale berte to ako investíciu, kde si kupujete čas a bezstarostnosť. Nebudete mať starosti s programátormi a grafikmi. Vytváral som weby a viem, čo to obnáša. Mám skvelého programátora, ktorý je zodpovedný a pracuje rýchlo, aj napriek tomu to dlho trvá (vzhľadom na to, že ja chcem výsledok hneď). Trvá to nejaký čas, kým sa funnel naprogramuje. Neviem si predstaviť, že by sa mi programátor týždeň alebo dva neozval, ako to počúvam od iných ľudí. Ak chcete rýchle výsledky, odporúčam používať tieto nástroje

Čo ak si teraz nemôžem dovoliť investovať toľko peňazí?

Chápem vás. Ani ja nemám zbytočné peniaze naviac Funnel Strategy berte ako investíciu do budúcna. Keď rozrátate jeho cenu na rok, tak to vychádza menej ako cena, ktorú dáte za 1 kávu denne. Kávička vám peniaze nezarobí, ale ak dáte naučené z kurzu zo praxe, peniaze sa vám môžu rýchlo vrátiť.

Ak nemáte dostatok financií, je tu možnosť zakúpiť si kurz na splátky. Jedna splátka v sume 219 Eur teraz, druhá splátka o mesiac neskôr. Pamätajte, že toto je investícia do vášho podnikania. Nie je to výdavok, niečo ako sluchátka na mobil za 70 Eur, ktoré vám trochu vylepšia zvuk pri počúvaní hudby, ale neprinesú žiadne peniaze. Investujete do kurzu, aby ste sa naučili robiť funnely, ktoré vám neskôr majú zarábať peniaze.

Nestíham teraz. Môžem sa ku kurzu vrátiť neskôr?

Samozrejme. Celý kurz je nahratý vo forme videí. Stačí sa prihlásiť do členskej sekcie. Videá sa uvoľňujú postupne, KAŽDÝ TÝŽDEŇ 1 MODUL tak, aby ste mali čas nimi prechádzať a stihli si vypracovať všetky potrebné úlohy. Ak teraz nestíhate, môžete sa k tomu neskôr vrátiť. Všetky videá sú na internete, stačí sa prihlásiť.

Môžem zaplatiť aj na splátky?

Jasné. Buď zaplatíte celú sumu jednorázovo alebo 2 splátky po 219 Eur. Prvá splátka teraz, druhá splátka o mesiac neskôr.

Som z Českej republiky. Môžem platiť v korunách?

Áno. Keď v objednávke zvolíte Českú republiku, automaticky sa suma prepočíta na koruny.

Už som raz skúšal zmeniť texty na webe a pridať zber emailov. Ale mne to nefunguje… Čo robiť?

Môže to byť z 2 dôvodov.

Prvý dôvod je, že ste sa učili stratégie a postupy od ľudí, ktorí reálne nemajú výsledky. V tom prípade to nie je vaša chyba, lebo vás naučili niečo, čo nemusí fungovať. Preto odporúčam radšej ísť za ľuďmi, ktorí majú výsledky s funnelmi a vedia, čo robia, prešlo im pár funnelov popod ruky. Môžu vám dať totálne iné informácie, čo funguje a nefunguje na internete.

Druhý dôvod môže byť, že ste nešli dostatočne hlboko. Netestovali funnel dôkladne a rýchlo očakávali veľké výsledky. Budem úprimný. Toto nie je stratégia, ktorú dokážete dať do praxe za 2 minútky. Vyžaduje si svoj čas. Vyžaduje si učenie, tak ako všetko, čo sa učíme. Dáva vám obrovskú výhodu a náskok pred konkurenciou, keď to zvládnete. Keď tým procesom prejdete. Oplatí sa investovať čas na to, aby ste to zvládli. Hovorím z vlastnej skúsenosti. To je moje doporučenie.

Ale rozhodnutie je, samozrejme, na vás.

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, píšte na podpora@erikhoffmann.sk. Radi vám ju zodpovieme.

Kontakt

Máte otázky? Tak sem s nimi. Rada vám na ne odpoviem.


Andrea Winsolow
zákaznícka podpora
tel: 0948 907 599
podpora@erikhoffmann.sk

 

 

 Kontakt | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov

Copyright © 2018, Erik Hoffmann - Rakeťáci, s.r.o.